031-352 00 00 INFO@GENKI.SE

Mer än bara ett omklädningsrum.. 

Från och med nu på onsdag den 15e maj så stängs båda omklädningsrummen ner för ombyggnation. För nu jäklar ska dom bli 2.0!

Du som har möjlighet får gärna komma ombytt till träningen. Annars går det såklart byta om på våra toaletter inför din träning. Skulle detta bli svårt att få till så maila gärna direkt till oss på info@genki.se så kikar vi på en personlig lösning för dig.

Dubbel så många skåp!

En helt ny upplevelse!

Beräknas klart om ca 2 veckor 

Hejja dig Anders!

Viktminskning: – 23 kg
Fettprocent: – 16 %
Fett kring organ: – 83,8 cm2

Vilken otroligt inspirerande hälsoresa du har gjort Anders! 😃 Du är verkligen en person som bevisar att allt handlar om att bestämma sig och ta steget mot en starkare hälsa. Vi är grymt stolta över dig. Du har gjort en utveckling som definitivt är värd att hyllas. När du startade hade du värden som visade höga risker för att utveckla diabetes typ 2 och hjärt och kärlsjukdomar. På 5 månader efter coachning och mycket vilja så har du uppnått toppvärden riktigt imponerande!
På detta, så har du också behållt din livsstil och hälsa. Tack för att du gör vårt arbete så roligt. Det är sånna här resultat och långsiktiga förändringar som ständigt håller oss inspirerande. Tack för att du delar med dig.